היכן הכי כדאי לעבוד?
[תוצאות]
שואב אבק רובוטי


בואו נקל על עצמנו קצת כי מגיע לנו עם שואב אבק רובוטי שמקל על החיים

 

אין אדם שאוהב לעבוד קשה, ואם מדובר על עבודות הבית- אחת המטלות הפחות נעימות היא שאיבת האבק. כל אדם היה מעוניין שיהיה לו עוזר צמוד, שיעשה עבורו את עבודות הבית, ובעיקר את שאיבת האבק המתישה. שאיבת אבק היא פעולה מאומצת ביותר, כיוון שהאבק מצטבר במקומות רבים ברחבי הבית ועלול להזיק לבריאות אם אינו מסולק. טפיל בשם קרדית האבק, הנמצא על גבי רהיטים מאובקים, מיטות וספות עלול לחדור למערכת הנשימה ולגרום לנזק. מה עושים אתם שואלים? טוב ששאלתם. יש פתרון לאבק בבית בדמות רובוט שואב אבק, המבצע את פעולת השאיבה בעצמו.

רובוט שואב אבק- איך הוא עובד?

שואב אבק רובוטי הינו מכשיר פשוט לתפעול, המצויד במסך LCD (בדומה למחשב או טלוויזיה). על גבי המסך ניתן להפעיל את שואב האבק ולתכנן מתי יתחיל ויפסיק את פעולתו. יתרון עצום של הרובוט שואב האבק הוא שהוא יכול לעבוד גם מבלי שתהיו בחדר באותה העת. תוכלו לתכנת את פעולתו של שואב האבק כך שיפעל בשעות בהם אתם אינכם בבית.

שואבי אבק רובוטיים מצוידים בחיישנים מיוחדים שמסייעים להם לזהות אבק ולכלוך ברחבי הבית. יש אנשים שיש להם רגישות לאו דווקא לאבק, אלא לשערות של בעלי חיים, וגם בתחום הזה שואב אבק רובוטי יכול לעזור. שואב אבק רובוטי יכול לשאוב שערות של חיות מכל רחבי הבית - שואב אבק רובוטי שואב שערות של כלב, שואב שערות של חתול ועוד חיות מחמד ששערותיהן עלולות לגרום לאלרגיות בקרב אנשים הנושמים אותם.

בנוסף, ניתן לתכנת את שואב האבק הרובוטי לא רק שיתחיל את פעולתו ויסיים בזמן שנקבע בשבילו, אלא גם להגדיר לו א סוג העבודה שיבצע. לדוגמא: ניתן להגדיר לשואב להתחיל לשאוב את האבק והלכלוך מאזור הסלון ולאחר מכן לעבור למטבח. השואב המתוחכם לא מוגבל באזורי העבודה, אלא רק במשך הזמן בו הוא מסוגל לפעול. במידה והסוללה הנטענת התרוקנה- השואב יסיים את פעולתו ויחזור למקומו.

לסיכום, שואב אבק רובוטי הוא הפתרון המושלם לניקיון הבית- הוא מתוחכם, הוא יעיל, והכי חשוב- הוא יכול לעבוד גם אם אינכם בסביבה.