תכנן את התקציב שלך                                                                     29.7.2009

 נכתב ע"י: צוות BizSpot

אני בטוח שגם אתה, כמו כל אדם, שואף תמיד לחסוך כסף, במיוחד במצב הכלכלי הקשה שקיים כיום, לכן הרשה לי להציג בפניך אתר שיעזור לך לעשות זאת.

האתר PocketSmith מאפשר לך לתכנן ולחזות את עתידך הכספי בעזרת לוח שנה, זוהי דרך  חדש לניהול הכסף שלך. תוכל לעשות זאת בעזרת המאפיינים הבאים שבאתר:

* יצירת אירועים - בניגוד ללוח שנה רגיל, בלוח שנה זה תיצור אירועים כספיים כמו יום קבלת המשכורת, תשלומי חשבונות, שכר דירה וחשבונות הקניות. תוכל לערוך את האירועים החוזרים   באופן שתרצה (שבועי, דו-שבועי, חודשי).

 * ראיית העתיד הכספי שלך - האתר נותן לך את האפשרות לראות מה יהיה עתידך הכספי ולתכנן דברים שעלולים לקרות, כמו לדוגמה עלייה במשכורתך ומה זה יגרום למצבך הכספי. הידע הזה יגרום לך לקוות לטוב ביותר אבל יאפשר לך להכין תוכנית גם למקרים פחות נעימים כמו מקרר שיתקלקל.

* קביעת והשגת יעדים כספיים - ניהול כספי נכון יגרום לך להשיג מטרות כספיות. האתר יעזור לך לנהל את כספך ויגיד לך מתי תוכל לבצע את הרכישה הגדולה הבאה, מתי תצטרך להימנע מרכישות שונות ומתי תוכל להיפטר מהחובות המציקים של כרטיס האשראי.


בנוסף למאפיינים הללו ישנם באתר זה עוד מאפיינים רבים שיעזרו לך לתכנן ולנהל את תקציבך בצורה הטובה ביותר. לאתר יש גרסה חינמית אבל אם תרצה להשתמש בכל המאפיינים תצטרך  לשלם כמובן.

למרות התשלום עבור השימוש באתר, אתר זה מציע לך דרכים שונות ומגוונות לתכנון וניהול כספך, כך שאולי כרגע זה נראה לך מיותר לשלם עבור הרשמה לאתר אבל בעתיד הרחוק ההרשמה לאתר  זה יכולה לאפשר לך לחסוך כסף בעזרת הכלים והעצות שהאתר מציע.

טל קורן - מנהל ומייסד פרוייקט BizSpot - "רעיונות גדולים ליזמים ואנשי עסקים"

                        רוצה לקבל עוד רעיונות להקמת עסקים? - הרשם בחינם>>