דף הבית >> סודות עסקיים
סודות עסקיים          
 

"אין חכם כבעל ניסיון"... תמיד טוב לקבל ידע מקצועי, ייעוץ עסקי , ועוד יותר טוב לקבל ידע שיוביל להצלחת העסק שלך -  חלק מהנושאים אותם תזכה לקבל כאן הם: הגדלת תנועת הלקוחות ללא כל השקעה, כיצד להפוך לקוח פוטנציאלי לקונה, יצירת מוטיבציה אצל העובדים ועוד. אלו הם רק חלק ממאגר הסודות המלא אותו תוכל לקבל רק אם
תרשם בחינם למגזין הסודי ליזמים ואנשי עסקים! 11. האם אתה מרוויח כסף או בונה עסק?
אני מקווה שאתה יודע שיש הבדל בין להרוויח כסף לבניית עסק! 
למעשה אנשים אשר לא מכירים את ההבדל תוך שנה מהקמת העסק שלהם, יסבלו מחוסר הידע עד שישכילו להבין זאת.
להמשך הכתבה>> 


10. כיצד תקבע מחיר שיגדיל את כמות המכירות של המוצר שלך?
המחיר המיטבי למוצר שלך, הוא זה אשר יצור כמה שיותר מכירות, ברווח גבוהה ככל שניתן ויתאים למותג אשר אתה מעוניין ליצור.
כיצד תקבע את המחיר של המוצר שלך?
ישנם חמישה שלבים בסיסיים אשר עליך לעבור על מנת לעשות זאת...
להמשך הכתבה>> 

 

9. 14 טיפים לרכישת עסק בזכיינות
על שיטת הזכיינות כבר שמעת? אני בטוח שכן. תמיד שקלת את               
היתרונות והחסרונות שמציעה לך השיטה, אני ממליץ לך לקרוא
את הטיפים הבאים לפני שאתה מחליט להקים עסק
בשיטה זו.
להמשך הכתבה>> 

 


 8. הצג תדמית מקצועית לעסק שלך
אני בטוח שגם אתה רוצה לזכות להערכה מצד הלקוחות, להיות מוכר כבעל סמכות בתחום עיסוקך ולהבטיח שהידע שלך יקבל את הכבוד הראוי לו. הפשרות הקטנות אשר אתה מבצע בעסק שלך מדי יום, לעיתים ללא כוונה או ידע בכלל, גורמות לפגיעה בתדמית המקצועית שלך. 
להמשך הכתבה>> 


7. כיצד לבחור את המיקום הטוב ביותר עבור העסק שלך?
המחשבה המרכזית המטרידה אותך בפתיחת עסק חדש היא "איך אני מקטין העלויות", אך כאשר הדבר נוגע לבחירת מיקום העסק שלך אני ממליץ לך להזיז את המחשבה הזו הצידה ולחשוב על הצרכים האמיתיים של העסק שלך.
 
להמשך הכתבה>> 


6. חמישה חוקים לפרסום אפקטיבי!
אתה מפיץ פליירים ברחבי העיר, מפרסם באינטרנט ומשלם כסף רב עבור פרסום בעיתוני סוף השבוע, אך האם אתה מרוצה מהתוצאות שאתה משיג בעקבות כל ההשקעה הזאת?. אם תשובתך חיובית אתה מוזמן לעצור כאן, במידה ולא אני ממליץ לך להמשיך ולקרוא... 
להמשך הכתבה>> 


5. האם אתה מכיר את המתחרים שלך?
בעולם התחרותי של ימינו ובעולם העסקים בפרט, אם לא תכיר את השירותים והמוצרים של המתחרים שלך, העסק שלך נידון לכישלון כמעט וודאי. איסוף מידע לגבי המתחרים שלך, הוא פשוט וקל ויאפשר לך לקדם את העסק שלך.
להמשך הכתבה>> 


4. נטוורקינג 24/7
מדי יום, תקופה, שנה או פעם בכמה שנים אתה נתקל באנשים אשר היו חלק מחייך בעבר או חלק מחייך כיום. אנשים אלו יכולים להופיע בהתקלות מקרית, במשימה שהוטלה עליך לבצע למשך שבוע במקום עבודתך, בשירות המילואים, בקורס שבחרת להשתתף בו ועוד.
להמשך הכתבה>> 


3. תרגיל שישנה את החיים שלך
תרגיל פשוט אך מדהים זה ישנה את החיים שלך, אז בוא נתחיל. קח דף ורשום עליו את עשר מטרות אשר ברצונך להשיג בשנים עשר החודשים הבאים, רשום את המטרות בזמן הווה והשתמש במילה "אני" לפני כל משפט על מנת לתת מימד אישי.
להמשך הכתבה>> 


2. הימנע מטעויות בתקופת משבר כלכלי
המשבר הכלכלי וחוסר הוודאות השורר במשק משפיעים על כל בעלי העסקים באשר הם. כמו כל דבר בחיים, גם המשבר יחלוף והחיים יחזרו למסלולם הרגיל, אך עד שזה יקרה נסה להימנע ככל הניתן משגיאות  להמשך הכתבה>> 

1. הדרך להצלחה מתחילה עכשיו 
אני רוצה להקים עסק אבל... 
אנשים רבים מספרים לי העסק החדש אותו הם רוצים להקים,  על עיצוב המקום, הלקוחות אשר יפקדו אותו ועל ההצלחה הבלתי נמנעת, אך כאשר אני מגיע לשאלת המחץ, "מה מעקב אותך בהקמת העסק?" 
 
להמשך הכתבה>>