ייעוץ משכנתאות


משכנתא לכל דורש

 
תמונה שמדברת על משכנתא, משפחה וברקע בית מצוירקניית בית כפי שודאי כבר שמעתם לא פעם, היא אחת הרכישות הגדולות ביותר שתזכו לבצע במהלך חייכם, ואולי אפילו הגדולה ביותר. על כן ישנה חשיבות עליונה לתכנון נכון ויעיל ומחשבה לטווח ארוך תוך התחשבות בכל מכלול הגורמים הרלוונטים שיכולים להשפיע על גובה ההלוואה עצמה, גובה ההחזר החודשי, טווח ההלוואה ועוד.

לא כולנו יודעים את כל ההיבטים השונים הכרוכים בלקיחת משכנתא. במילים אחרות ופחות עדינות לרובנו אין שמץ של מושג כיצד לקחת משכנתא וכיצד לתכנן אותה. אל תטעו לרגע, הבנק הוא גוף עסקי לכל דבר אשר מוכר לנו מוצר שימושי ומבוקש מאוד – כסף. ואילו אנו כצרכני המוצר מעוניינים כמובן לקנות אותו במחיר הטוב ביותר שניתן למצוא.

זה הזמן לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי

מומחי המשכנתא שלנו יידעו לנתח באופן הנכון ביותר את כל הגורמים שיכולים להשפיע, בצורה כזו או אחרת, על המשכנתא שלכם. אם בחלוקת המשכנתא למספר תוכניות שונות שיווסתו תנודתיות גבוהה בהחזר החודשי, אם במציאת תוכניות המשכנתא הטובות ביותר שהבנק מציע (או לפעמים לא מציע) ואם בצפי עתידי של גורמים שונים בחייכם האישיים שיכולים להשפיע כגון: התקדמות בתפקיד במקום העבודה, תוכנית להרחבת המשפחה ועוד.

מכיוון שהמשכנתא הולכת להיות "חברתכם הטובה ביותר" במשך 20 או 30 השנים הבאות, אולי כדאי שתקדישו לכך רגע של מחשבה, ייעוץ משכנתאות מקצועי יכול לחסוך לכם בקלות עשרות ואולי אפילו מאות אלפי שקלים. עשו לעצמכם את הטובה הגדולה ביותר שתוכלו לעשות לעצמכם, אל תהיו פזיזים פנו ליועצי משכנתא המכירים את כל רזי התחום שיכולים לחסוך לכם כסף, הרבה כסף!

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא, בכמה מילים, הוא סגירתה של הלוואת המשכנתא הקיימת ולמעשה לקיחתה מחדש תוך ביצוע שינויים בתקופת ההחזר או בגובה ההחזר של המשכנתא שלכם על מנת להתאים אותם לצרכיכם באופן האפקטיבי ביותר. כך אם למשל קיבלתם העלאה משמעותית במשכורת, תוכלו להגדיל את גובה ההחזר החודשי וכנגזרת, לקצר את תקופת ההלוואה. על כן, כדאי תמיד להיות עם האצבע על הדופק ולבחון אפשרות למחזור משכנתא ולחסוך כסף רב.
הצרכים הפיננסיים שלכם משתנים עם השנים וכך גם היכולת לעמוד בתשלומי המשכנתא לכל אורך תקופת ההלוואה. במרבית המקרים מחזור משכנתא הינה פרוצדורה יעילה ומשתלמת מאוד שיכול לקצר את תקופת החזר ההלוואה, או לספק מסלולים שהריביות עליהם נוחות יותר.

כפי שחייכם אינם סטטיים אלא דינמיים ומשתנים מיום ליום, ובוודאי שמשנה לשנה, כך גם במקרים רבים משתנה יכולת ההחזר שלכם ובמקביל מצב הכלכלה העולמי והריביות השונות, משתנים גם הם. לכן, מומלץ מאוד שתבחנו את האופציות העומדות בפניכם ותפנו כבר היום למומחים, לצורך מחזור משכנתא שיפיק עבורכם את המיטב.

אנחנו מחכים לכם...

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, עוד היום לייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא התחייבות. כי המשכנתא שלכם היא לא עניין לחובבנים!
המאמר נכתב על ידי מרקוב פיננסים המומחים בייעוץ למשכנתא
לשליחת פנייה מלא את הטופס הבא: